אודות

 
 
ד"ר אלישע רייכנברג סיים בהצטיינות את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית והדסה שבירושלים בשנת 2002. הוא החל לעסוק ברפואת שיניים משקמת ובאסתטתיקה במרפאתו שבירושלים. בשנת 2005 נבחר לתוכנית היוקרתית "מתמחה חוקר" של בית החולים הדסה, והתמחה ביישור שיניים במחלקה לאורתודונטיה במשך 4 שנים.
 

רקע בתחום המחקר

 
במקביל להתמחותו הקלינית, ביצע ד"ר רייכנברג מחקרים ביולוגיים רבים בנושא תנועת שיניים אורתודונטית. נושא זה העסיק אותו רבות: עבודת ה - PH.D שלו מבוססת עליו, וכן הוא כתב בעקבותיו מאמרים רבים והעברת הרצאות רבות בכנסים בעולם. כמו כן, תחום מחקר זה זיכה אותו בפרסים רבים.
 

הדרכה והכשרה לדור העתיד של האורתודונטים

 
ד"ר רייכנברג שימש בעבר כמדריך קליני של סטודנטים במסגרת המחלקה לאורתודונטיה בהדסה. בתקופה זו הוא גם עבד בשר"פ הדסה שבתל-אביב, וביצע טיפולים אסתטיים מורכבים, הדורשים תכנון ושילוב בין הליכים אורתודנטיים לבין שיקום הפה. כיום, ד"ר רייכנברג משמש כחבר צוות וכמדריך בהתמחות באורתודונטיה בבית-חולים תל השומר.
 
 
 
ד"ר רייכנברג אלישע
 
 
 
 

חדשנות ומקצועיות ללא פשרות

 
ד"ר רייכנברג מיישם בטיפוליו גישה מודרנית על בסיס הידע שצבר לאורך השנים במקצוע, תוך התמקדות באסתטיקת הפנים של מטופליו וברצונותיהם. בעזרת טכניקות קלאסיות וחדשניות, המשלבות מכשור חכם ו/או תכנון ממוחשב, הוא מבצע טיפולי אורתודונטיה לינגואלית (Incognito) וטיפול ללא סמכים בשיטת אינווזליין (Invisalign).
 

חשוב לדעת

 
בישראל, מומחה ליישור שיניים ולסתות, או במילים אחרות - אורתודונט, הנו רופא שיניים, שלמד בתוכנית התמחות בארץ או בחו"ל, במוסד המוכר מטעם המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים, ושעבר את בחינות ההתמחות מטעם משרד הבריאות. בישראל קיימים כ- 150 מומחים לאורתודנטיה. לכל מומחה ישנה תעודה, המעידה על היותו מומחה וכן מספר רישיון מומחה. בישראל, לפי חוק, כל רופא שיניים שאינו מומחה רשאי לעסוק באורתודונטיה, אך אינו רשאי לכנות עצמו אורתודונט.

ד"ר רייכנברג הוא אורתודונט מומחה. צרו קשר עם המרפאה כדי לתאם תור.