אודות המרפאה

ד"ר אלישע רייכנבברג, מומחה לאורתודונטיה

ד"ר אלישע רייכנברג הוא רופא שיניים מומחה לאורתודונטיה מהבולטים בתחום, בוגר בהצטיינות מסלול יוקרתי הכולל לימודי רפואת שיניים, דוקטורט בביולוגיה של יישור שיניים והתמחות באורתודונטיה, בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית הדסה. ד"ר רייכנברג הוא ממובילי תחום האורתודונטיה בישראל ומשלב טיפולים חדשניים תוך שימוש בכלים טכנולוגיים בחזית הרפואה ובאוירה משפחתית.

ד״ר אלישע רייכנברג

אודות המרפאה

ד"ר רייכנברג הקים את מרפאת המומחים במודיעין ומאמין במתן רצף טיפולי של כלל תחומי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת. ד"ר רייכנברג וצוותו מטפלים בגישה העוטפת את המטופל הנמצא במרכז. לכל מטופל, נבנית תכנית טיפול מותאמת אישית בהתאם לצרכיו ולבקשותיו, זאת לאחר בדיקה מעמיקה וסדרת צילומים הנעשים במכון הצילומים במרפאה. כחלק מהתהליך מבוצעת הדמייה במכשיר תלת מימד חדשני המדמה למטופל כיצד יראה בתום הטיפול. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות לצד ידע וניסיון רב שנים, מאפשרים לנו לקצר את הטיפול ולהעניק חווית טיפול נעימה ומראה אסטטי במהלך הטיפול.

כחלק מחוויית השירות, הטיפול האורתודנטי מלווה על ידי צוות מיומן של רופאים מומחים לחניכיים ושינניות שישמחו להשיב לשאלותיכם. לאורך הטיפול תחושו באווירה נעימה ומשפחתית, ובמענה לכל בקשה או צורך שעולה.

המרפאה ממוקמת בשדרת העסקים החדשה בלב העיר בסמיכות לתחנת הרכבת ופועלת על פי סטנדרטים מחמירים של בטיחות המטופל.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים בטיפול?

בחירה באורתודנט מיומן וותיק לאינוויזיליין, משפיעה על תוצאת ומשך הטיפול. חשוב שלרופא שיתכנן וינהל את הטיפול שלכם תהיה הבנה מעמיקה בתהליך שאתם עוברים. שאלו את הרופא הרבה שאלות ותתרשמו מהתשובות ומהידע. כדאי גם להשתהות בחדר ההמתנה ולשאול את המטופלים- תתפלאו כמה מידע הם יחלקו עמכם.