הלבנות שיניים

אמאיל השן דומה לספוג. כל מה שישאיר כתם על הצלחת יכתים את השן
(קפה, תה צבעי מאכל, תבלינים, רוטב סויה…) ויצבע את השן בצבע צהוב.

בתום הטיפול האורתודונטי לאחר שהשיניים ישרות והחיוך הרמוני, להשלמת האסטטיקה אנו מציעים הלבנת שיניים מקצועית תחת פיקוח שלנו באמצעות סד מותאם אישית או הלבנה בלייזר וחומרי הלבנה לפי פרוטוקול מותאם אישית לכל מטופל בהתאם לצרכיו.

תהליך הלבנה מקצועי נעשה בעזרת חומרי שניתן להשתמש בהם רק במרפאה תחת פיקוח רפואי ושונים מהחומרים אותם ניתן לרכוש בבתי המרקחת או הערכות הנמכרות ברשת שבד"כ כוללים חומרים פעילים בריכוז נמוך והתוצאות מאכזבות. לכן, תוצאות הטיפול עלולות לאכזב אתכם ותמיד עדיף לעבור את ההלבנה לאחר אבחון מקצועי במרפאה והתאמת החומרים למצב הפה ולגוון השיניים.

אנו מציעים שתי שיטות של טיפולי הלבנת שיניים טיפול ביתי באמצעות סד וחומרי הלבנה איכותיים או טיפול להלבנת שיניים בלייזר. ישנם מגוון שיטות וחומרי הלבנה, וישנם גורמים רבים המשנים את צבע השן. חשוב לאבחן מהם הגורמים לשינוי הצבע – הכתמה של שכבות עמוקות של השן לא תגיב לחומרי ההלבנה ולכן חשוב לעבור את התהליך במרפאה של רופא שיניים מומחה ומנוסה.

הלבנת שיניים באמצעות סד פלסטי דק המיוצר בהתאמה המטופל היא ההליך הנפוץ והמומלץ, יש להלרכיב את הסד על השיניים למשך מספר שעות בהתאם לפרוטוקול שנבנה לכם. חומרי ההלבנה אותם מורחים בתוך הסד מלבינים בהדרגה את השיניים, זהו תהליך הדרגתי ואפשר לראות את התוצאות הסופיות לאחר עשרה ימים עד שבועיים.

למטופלים שרוצים תוצאה מיידית אנו מציעים הלבנה במכשיר לייזר חדשני המייעל ומזרז את פעילותם של חומרי ההלבנה המצפים את השן ובכך מקצר את תהליך ההלבנה ותוך כשעה מתקבל שינוי משמעותי בגוון השיניים תוך פגישה אחת בלבד במרפאה.

מתעניינים בשיטה?
הזמינו עוד היום תור לייעוץ בטלפון 052-2167038
או באמצעות הטופס שלמטה